GłównaPowrót Informator lokalny -> Komunikacja PKS


MPKStrefaAdministracja

MPKPKSPKP

Komunikacja autobusowa PKS

Strona autoryzowana przez:
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej
15-950 Białystok, ul. Fabryczna 1
tel. informacja (085) 93-16

07:5525 L 11:5525 U 12:5525 F 15:5525 U AUGUSTÓW przez KORYCIN,SUCHOWOLA,SZTABIN 06:3019 U 07:5019 F 08:5019 L 12:2019 17:5525         17:0019 U       11:2925 U       BIAŁA PODLASKA przez SIEMIATYCZE 15:4018 UV       07:4025 S 09:4025 S 13:4525 S 15:5525 S BIAŁOSTOCZEK POM przez HALICKIE 06:208 S 08:158 S 12:208 S 14:308 S 17:3525 S         16:108 S       08:2425 U       BIAŁOWIEŻA przez NAREW 15:1016 U       19:4025 U       BIAŁOWIEŻA przez ZABŁUDÓW,BIELSK PODLASKI D.A 06:3018 U       16:4025 L 17:5025 F     BIAŁYSTOK D.A. przez HOŁÓWKI STARE 15:2014 L 16:3014 F     07:3025 F 09:3025 CU 16:5025 F 19:5025 CL BIAŁYSTOK D.A. przez OSTRÓWKI 06:002 F 08:002 CU 15:202 F 18:202 CL         BIELSK PODLASKI D.A przez BIAŁKI,NAREW 09:0016 F       09:3025 U 18:3325 U     BIELSK PODLASKI D.A przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY MULAWICZE 07:0014 F 10:1014 U 15:1014 U   05:4425 U       BIELSK PODLASKI D.A przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY,WOJSZKI SKRZ. 10:0014 U       08:2425 U       BIELSK PODLASKI D.A przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY,WYSZKI 13:3014 U       06:0325 FV       BIELSK PODLASKI D.A przez RZEPNIKI 15:4011 FV 17:1011 UV     07:3025 UV 08:5025 +UV 09:3525 FV 10:1525 UV BIELSK PODLASKI D.A przez ZABŁUDÓW, RYBOŁY 07:5018 UV 08:2018 10:3018 UV 11:1018 UV 11:3025 12:5025 UV 14:0525 FV 14:5025 UV   12:2018 UV 13:0018 FV 14:0018 UV 15:2018 UV 15:2025 FV 16:2025 UV 17:5025 UV     17:0018 UV 18:0018 UV 20:2018 UV           BIELSK PODLASKI D.A przez ZABŁUDÓW, RYBOŁY, KOŻYNO 14:5018 F       07:5525 iU       BOBROWNIKI przez PIESZCZANIKI,GRÓDEK 17:3015 tU       20:3425 tU       BOBROWNIKI przez ZAŁUKI,GRÓDEK         05:4125 F 07:3025 L@ 10:2025 L 12:4025 L BORSUKÓWKA przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE 04:0021 F 05:5021 L 08:5021 L 11:0021 L 14:5025 15:2025 S 16:3025 U 17:2025 S   13:1521 13:4521 S 14:5521 U 15:4521 S 19:2525 F 22:2025 BU       17:5021 F 20:5021 BU             BRAŃSK przez BIELSK PODLASKI D.A,WYSZKI 15:4014 N       08:1125 F 12:1925 CL 15:3125 N   BRAŃSK przez ŁAPY 09:2010 L 10:4010 N     07:5525 1U       CHOMONTOWCE przez PIESZCZANIKI, GRÓDEK 07:5015 U 11:2015 U 17:3015 5U   11:1425 U 14:4425 U 20:3425 5U   CHOMONTOWCE przez ZAŁUKI,GRÓDEK         15:2325 Fn       CHRABOŁY-NAWRÓT 14:0021 Fn       08:0925 N 10:3025 N 12:1025 L 17:1525 UV CIECHANOWIEC przez BIELSK PODLASKI D.A,BRAŃSK 05:0018 F 14:1018 N 16:3018 N   09:5925 F 18:2725 U     CIECHANOWIEC przez ŁAPY,BRAŃSK 06:0010 L       08:1125 L 10:2125 F     CIECHANOWIEC przez ŁAPY,PIEKUTY NOWE 12:1010 S 12:1010 CNH 16:4010 L   00:1025 An 05:3525 F 06:2525 S 06:5725 S CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K. 06:457 F 07:407 S 07:557 F 08:207 F 07:2525 S 07:3025 F 07:4025 L+ 07:4025 A   09:007 F 09:307 L 11:157 U 12:207 L 08:1025 F 09:0725 S 09:2525 F 09:5025 F   12:407 S 13:307 S 13:407 F 14:007 S 10:4025 CU 10:5725 L 11:1525 F 12:4525 U   14:107 F 14:507 S 15:157 S 15:307 U 14:0725 S 14:1725 L 15:0025 S 15:1025 F   16:307 S 16:457 S 17:307 F 18:107 S 15:2525 S 15:3225 F 16:1725 S 16:4025 S   18:307 S 19:207 S 19:407 F 20:107 L 17:1025 U 18:0025 S 18:1025 S 19:0025 F   22:457 An       21:1025 F                 07:3725 S       CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR. 06:157 S       05:5025 U 08:5025 L 15:1025 CU 17:0025 F CZARNA W. KOŚCIELNA przez CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K. 07:007 L 13:207 CU 15:007 F 17:507 S 06:4525 FV 08:4825 AV     CZEREMCHA przez ZABŁUDÓW,BIELSK PODLASKI D.A 14:3018 FV 18:0025 FV     08:3025 F       CZEREWKI przez BRONCZANY,JUCHNOWIEC KOŚCIELNY 06:5014 F       09:0025 U       DĄBROWA BIAŁOSTOCKA przez JANÓW,SUCHOWOLA,POKOŚNO 13:4519 U       15:4225 U       DĄBROWA BIAŁOSTOCKA przez KORYCIN,SUCHOWOLA,BAGNY 16:2519 U       08:3525 U       DĄBROWA BIAŁOSTOCKA przez KORYCIN,SUCHOWOLA,DOMURATY WIEŚ 15:0019 U       07:3225 A 08:3225 U 09:2125 S 09:5225 F DĄBROWA BIAŁOSTOCKA przez SOKÓŁKA 08:507 F 10:357 U 13:357 14:457 A 11:5225 17:5225 +U 18:3225     15:257 U 18:457 +U     05:4925 F 13:4025 Fn 16:0725 Fn   DŁUGOŁĘKA przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA 11:2521 Fn 14:0021 Fn 22:0021 Fn   07:3525 S#       DOBKI WIEŚ przez ZŁOTORIA WIEŚ 06:1513 S       07:3625 S@ 09:2825 S@     DOBRZYNIEWO DUŻE SZKOŁA przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE 06:3021 S 08:2021 S     09:3025 L 12:4025 13:5025 U 16:2025 DOKTORCE przez BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY 07:4514 L 10:5014 11:5014 U 14:3014 17:2025 S 22:1025 F       15:3014 S 20:2014 F     08:4925 U       DROHICZYN przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, BIELSK PODLASKI 15:0014 U       06:2025 rP       GDAŃSK przez KNYSZYN, MOŃKI, GIŻYCKO, BARTOSZYCE, ORNETA-RYNEK 20:4520 kP       18:2025 UP       GDAŃSK przez ŁOMŻA, OSTROŁĘKA, OLSZTYN, ORNETA-RYNEK 06:1012 UP       08:3025 LP 11:3525 U 17:0525 UP   GOŁDAP przez KNYSZYN, MOŃKI, EŁK 07:0020 UP 12:0020 L 14:5020 UP   09:4025 L 11:1025 F 15:3525 U 17:5525 L GONIĄDZ przez KNYSZYN, MOŃKI 12:4520 U 14:3020 L     06:4925 F 09:2425 F 19:0425 U   GÓRA przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO 04:1521 F 07:0021 F 16:4021 U   10:0025 L 13:4525 F 16:0025 CL   GRAJEWO przez KNYSZYN, MOŃKI 13:0020 CL 17:1020 CL     07:4425 F       GRAJEWO przez KNYSZYN, MOŃKI, SZCZUCZYN 14:1020 F       05:3225 L 07:0525 S 09:0025 S 10:1525 U GRÓDEK przez PIESZCZANIKI 05:1015 S 07:1015 S 09:1515 F 12:2015 CHL 11:1525 F 16:0525 F 16:5525 S     14:5015 S 19:0015 U 20:4015 U           GRÓDEK przez GRÓDEK, MIELESZKI-KOLONIA 16:5015 F       08:5225 F 16:2225 U     GRÓDEK przez ZABŁUDÓW, MICHAŁOWO 06:2517 F 13:4017 U 16:5017 U   07:1925 F       GRÓDEK przez ZABŁUDÓW, MICHAŁOWO, PODOZIERANY         06:1525 CU 07:2525 U 17:3525   GRÓDEK przez ZAŁUKI 08:1015 U 15:1015     09:5225 L       HAJNÓWKA przez KAMIEŃ 15:3016 L       06:3025 L 07:1025 F 08:1025 U 08:2525 U HAJNÓWKA przez NAREW 05:2016 FV 05:5016 F 06:1016 L 08:4516 FV 08:3725 FV 10:3025 U 11:3025 L 12:0525 567U   09:1016 10:4016 U 12:0016 U 12:3016 F 12:4525 13:1725 FV 14:0525 U 15:0025 U   12:4016 567U 14:0516 BLV 14:3016 U 15:0016 16:3025 F 16:5525 U 17:2725 BLV 18:4025   17:1016 F 17:4516 FV 18:2016 U 19:5016 U 19:3725 N 21:1725 FV               09:3225 U 15:3325 L     HAJNÓWKA przez TRYWIEŻA 07:1016 L 11:3016 L 16:4016 L           HAJNÓWKA przez ŻEDNIA, BONDARY 10:0015 U       08:1825       HAJNÓWKA przez ŻEDNIA, ODNOGA 15:2015       08:3925 U 12:5925 L 17:2425 U   HAJNÓWKA przez ŻEDNIA, SUSZCZA 12:4015 U 14:4015 U     06:1525 F 07:3525 HF 09:0225 CL 09:3525 HF HALICKIE przez SKRYBICZE 05:058 F 06:208 HF 07:508 CL 08:158 HF 12:0225 +U 13:4525 HF 15:4225 HF 16:1225 CU   10:508 +U 12:208 HF 14:308 HF 15:008 CU 17:3525 HF 20:3725 U       16:108 HF 19:308 U     16:5825 F       HERMANÓWKA przez SOLNICZKI 16:101 F       05:3625 F       IZBISZCZE przez BARSZCZEWO 04:151 F       08:3325 10:0225 A 10:3225 +N 12:1125 +U JAŁÓWKA przez ZABŁUDÓW 06:5017 A 06:5017 +N 10:2017 13:0017 14:0825 17:0025 18:4225     15:1017 U       06:2525 L       JAŁÓWKA przez ŻEDNIA 17:1015       10:2625 U 15:1625     JANÓW przez BOMBLA 06:2019 A 11:0519 U 15:3519 U   07:2225 6 10:2225 14:2425 B   JANÓW przez CZARNA BIAŁOSTOCKA 07:507 A 10:507 15:107 16:007 F 07:4025 F 16:0225 F     JEZIERZYSK przez CZARNA BIAŁOSTOCKA 13:207 F 16:507 CU 18:507 F   07:3025 U 13:2025 U 17:4525 U   KANIUKI przez ZABŁUDÓW 05:1018 U 10:5018 U 15:3018 U   10:5025 UP 17:5025 aDP     KĘTRZYN przez ŁOMŻA, PISZ, MRĄGOWO 06:2512 aDP 13:3025 UP     09:0025 U       KLESZCZELE przez NAREW 13:1016 U       21:3425 F, 21:3425 Fn       KNYSZYN 20:0021 Fn 22:0021 Fn     05:4925 F       KNYSZYN przez KULIKÓWKA         07:4025 L       KOBYLIN BORZYMY przez WANIEWO, KUROWO, PSZCZÓŁCZYN         08:2425 L       KOLNO przez JEDWABNE, STAWISKI 15:4012 L       13:1825 L 16:1825 U     KOLNO przez ŁOMŻA, MAŁY PŁOCK 10:3012 L 12:0012 L 17:1012 U   17:2525 S       KOPISK przez CHRABOŁY WIEŚ 15:356 S       20:2925 S       KORYCIN 15:2019 S       13:3025 F       KORYCIN przez CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K. 10:207 F 12:507 F     07:1325 F 07:1725 4 09:3925 F 11:2425 U KORYCIN przez KNYSZYN 06:5021 F 08:0021 U 11:3521 F 12:5521 CL 15:4925 CL 17:3925 S 20:1925 F     17:3521 F               KORYCIN przez KRASNE FOLWARCZNE, JASIONÓWKA 18:4019 S       06:3025 F 09:0025 L 11:2025 L   KRUSZEWO I przez BARSZCZEWO 05:001 F 07:301 L 09:501 L   15:3025 U 18:2825 U     KRUSZEWO przez BARSZCZEWO 06:001 U 11:301 U 15:401 U 19:451 U 07:3025 F 07:3325 CU 13:0025 U 17:1525 U KRUSZEWO przez BARSZCZEWO, IZBISZCZE 14:001 U 17:001 U     21:1525 U                 09:2825 U 13:5825 L     KRUSZEWO przez CHOROSZCZ 08:001 U 12:301 L     09:2525 CU 18:1025 U+     KRUSZYN przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO 07:0021 CU 15:3521 U+     09:0525 F       KRUSZYNIANY przez SUPRAŚL, SZUDZIAŁOWO, KRYNKI 16:505 U       06:4025 FG 11:1025 L 17:5525 Fn   KRYNICKIE przez ZABŁUDÓW 05:052 FG 09:302 L 16:202 Fn   05:5025 U 07:3525 A 08:1025 S 08:5025 C KRYNKI przez SUPRAŚL, SZUDZIAŁOWO 15:205 18:305     18:2025                 06:4925 CU 07:3125 S@ 08:3625 F@ 21:4225 Fn KRYPNO przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA 05:0021 CU 05:3021 S 06:0021 F 19:2521 Fn 11:5525 U+       KULIKÓWKA przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, LETNIKI 10:056 U+       06:3525 A 07:2925 BU 13:4525 Fm 15:2025 Fm KULIKÓWKA przez LETNIKI 05:106 A 06:056 +U 06:106 F 12:306 Fm 17:5025 F 20:3025 CU 21:4525 Fm 23:1525 Fm   14:056 Fm 16:256 F 19:056 CU 20:306 Fm           22:006 Fm       09:2125 HCU 09:5225 CU     LIPSK przez CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 13:557 U               LIPSZCZANY przez CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 06:307 U       07:4525 F 14:5525 F     LIZA NOWA WIEŚ przez RYNKI, ŁAPY, POŚWiĘTNE 13:0010 F 16:0010 F     07:1525 F 08:3525 BL 15:2525 F 17:2525 L LUBEJKI przez BRONCZANY 05:5014 F 14:0014 F 16:0014 L           LUBEJKI przez HERMANÓWKA 07:0514 BL       12:2525 P 20:0725 P     LUBLIN przez SIEMIATYCZE, BIAŁA PODLASKA 06:4018 P 13:4018 P     16:5025 S       ŁAPY 04:1510 F       14:0025 16:3025 L     ŁAPY przez BOKINY 06:2010 L 13:4510 U 18:0010 F   07:1825 F       ŁAPY przez BOROWSKIE OLKI, UHOWO         09:0025 L 11:2025 F 15:4025 L   ŁAPY przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, DOKTORCE 12:3014 L 18:0014 U     06:1325 L 09:2025 U 12:0025 CL 14:2525 L ŁAPY przez POMIGACZE 09:3010 CL 11:3010 12:4010 L 14:4010 17:3025 L         17:2010 L       06:1525 F 07:4525 CL 08:3325 CU 10:4525 U ŁAPY przez RYNKI 05:3010 F 07:2010 U 11:2010 L 13:0010 CL 16:3025 F 17:1525 22:0025 U     13:5010 S 15:0010 F 19:2010 U   12:1025 F       ŁAPY przez TUROŚŃ KOŚCIELNA, TUROŚŃ DOLNA, SURAŻ 09:3010 F       18:1025 Un       ŁOMŻA przez KOBYLIN BORZYMY I, WYSOKIE MAZOWIECKIE, ZAMBRÓW         08:5025 L       ŁOMŻA przez RUTKI SKRZ., ZAMBRÓW 16:2011 L       09:0025 F 15:0025 L     ŁOMŻA przez RUTKI-KOSSAKI, GAĆ 08:5011 L 14:2011 L     06:3825 F 11:4825 L 12:4025 A 18:4025 U ŁOMŻA przez WIZNA 07:0012 F 08:0012 A 14:0012 U 15:2012 20:1825 K         20:4012 K       07:3825 CU 08:1825 F 09:3825 17:3825 Un ŁOMŻA przez WIZNA SKRZ. 11:3012 F 13:2012 L 19:2012 Un   10:0625 U       ŁOSICE przez BIELSK PODLASKI, SIEMIATYCZE 16:4018 U               MICHAŁOWO przez GRÓDEK 12:2015 S 14:0015 F     07:1325 F       MICHAŁOWO przez GRÓDEK, MIELESZKI-KOLONIA         07:5025 L       MICHAŁOWO przez GRÓDEK, ZUBRY         05:4425 F 06:2925 L 07:1925 CL 07:4925 F MICHAŁOWO przez ZABŁUDÓW 16:0017 F 17:4017 L 18:2017 L 19:1517 F 12:0925 6         20:4017 U       06:1525 F 09:2225 L 15:4225 U   MICHAŁOWO przez ZAŁUKI, GRÓDEK 06:4015 L 13:0015 U 16:2015 L 18:1015 L 17:4725 BU       MOŃKI przez CZARNA BIAŁOSTOCKA         06:3125 F@       MOŃKI przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, PEŃSKIE 18:1021 L       08:4025 F       MOŃKI przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, KNYSZYN         07:4525 U 15:1525 F 17:2525 BL   MOŃKI przez JASIONÓWKA 06:1519 L 15:2519     05:3525 U 06:3925 F 07:1025 F 09:1525 L MOŃKI przez KNYSZYN 05:1520 F 06:0020 F 07:3520 F 08:2020 L 10:1525 F 13:1025 L 14:1525 +U 17:2025 S   11:1020 F 11:5020 F 12:2020 U 13:5020 L 19:3025 S         15:0020 S 15:5020 F 17:3520 S 17:5020 U           19:2020 U       07:3025 BL       MOŃKI przez KNYSZYN,BOBRÓWKA 15:3020 BL       10:1425 L       MOŃKI przez KNYSZYN, CIESZE 13:3020 F 16:5020 F     08:2525 L       MOŃKI przez KNYSZYN, JAŚWIŁY         08:5625 F       MOŃKI przez KNYSZYN, STARE DOLISTOWO, GONIĄDZ 05:1025 F 14:4025 F     07:2025 U 10:0525 L 11:4525 A 15:0025 U MOŃKI przez KNYSZYN, TRZCIANNE 05:5020 U 07:0020 A 10:5020 BN 14:2020 L 17:1025 U 18:4525 U       16:0020 U       07:4725 F       NAREW przez ZABŁUDÓW, BIAŁKI 17:5016 U       07:3125 Ui       NAREWKA przez ZABŁUDÓW, HAJNÓWKA 15:5016 tU       11:3525 U       NAREWKA przez ŻEDNIA, BONDARY                 NAREWKA przez ŻEDNIA, MICHAŁOWO, SUSZCZA 08:0015 U       10:4725 U 19:3225 U     NOWY DWÓR przez SOKÓŁKA, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 05:207 U 19:357     06:4225 F       NOWY DWÓR przez SOKÓŁKA, SIDRA         08:4725 F 09:2225 CU     NUR przez SOKOŁY, WYSOKIE MAZOWIECKIE, CZYŻEW 14:1010 U       08:3525 11:5525 A     OBRUBNIKI WIEŚ przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, LETNIKI 10:056 A 13:356 U+     07:3025 S 09:3525 F 14:5525 U 16:4525 L OBRUBNIKI WIEŚ przez LETNIKI 06:156 S 07:056 08:156 F 13:356 A 18:3525 Fm 20:2025 Fm       15:256 L 17:156 Fm 19:056 Fm   10:0225 UP       OLSZTYN przez ŁOMŻA, NOWOGRÓD 13:0012 UP       13:5525 UP 21:5025 DP     OLSZTYN przez ŁOMŻA, OSTROŁĘKA 09:1012 DP 16:0012 UP     07:3925 F       ORLA przez ZABŁUDÓW, RYBOŁY         08:3025 L 09:5025 LA 16:3025 L   OSTROŁĘKA przez ŁOMŻA 11:0012 LA 12:2012 L 18:1012 L   07:1225 F 15:5725 F 17:2725 F 20:3225 U PAŃKI przez CHOROSZCZ 05:501 F 14:401 F 16:101 F 19:101 U 12:0825 U 17:3825 A     PEŃSKIE przez DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE, BORSUKÓWKA, KRYPNO 09:4521 U 15:2521 A     06:3525 F 07:2325 S     PIEREKAŁ-ZAWAŁY przez CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K. 05:007 F 15:507 U     08:4925 U       PISZ przez KNYSZYN, MOŃKI, GRAJEWO 13:2020 U       13:1025 18:4225 U     PODOZIERANY przez GRÓDEK 10:1015 15:3015 U     10:3525 14:5525 L     PODOZIERANY przez ZABŁUDÓW, MICHAŁOWO 07:5017 12:1017 L     16:2725 U       PONARLICA przez SOKÓŁkA, SIDRA         08:3325 F       POROŚL-WOJSŁAWY przez RYNKI, ŁAPY         10:0125 U       PRZASNYSZ D.A. przez ŁOMŻA, OSTROŁĘKA 14:4012 U       05:3225 F       ROSTOŁTY przez BRONCZANY, HOŁÓWKI STARE                 ROSTOŁTY przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY 04:1014 F       09:3525 CLV       RUDKA przez ZABŁUDÓW, BIELSK PODLASKI 19:0018 UV       08:2125 U 14:5025 U     RZEPNIKI WIEŚ przez ZABŁUDÓW 06:352 U 13:002 CU 13:002 F   17:0025 UP       RZESZÓW przez SIEMIATYCZE, ŁOSICE, RADZYŃ PODLASKI, LUBLIN, KRAŚNIK, JANÓW LUBELSKI 09:1018 UP       07:2825 S       SAWINO WIEŚ 06:2013 S       14:5025 NP       SEJNY przez KORYCIN, SUCHOWOLA, AUGUSTÓW, SUWAŁKI 05:3019 NP       09:2725 UP       SEJNY przez KORYCIN, SZTABIN, AUGUSTÓW         10:2725       SIDERKA przez SOKÓŁKA, SIDRA 14:207       20:5225 F       SIDRA         10:1425 N       SIEDLCE przez SIEMIATYCZE, ŁOSICE 14:4018 N       07:4525 U 08:4725 U 09:1025 U 09:5525 U SIEMIATYCZE przez BIELSK PODLASKI 08:3018 L 11:5018 PU 13:2018 U 15:0018 U 13:4525 U 14:4025 U 17:4025 7 18:4025 U           20:1025 U                         SIEMIATYCZE przez BIELSK PODLASKI, KLESZCZELE NURZEC PKP 16:0018 U       10:0525 U       SIEMIATYCZE przez HAJNÓWKA, KLESZCZELE, CZEREMCHA WIEŚ 13:4016 U               SIEMIATYCZE przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY, BIELSK PODLASKI 18:1014 7 19:0014 U             SIEMIATYCZE przez ŁAPY, BRAŃSK 13:2010 U 14:3010 U     13:5925 U       SIEMIATYCZE przez TUROŚŃ DOLNA, SURAŻ, ŁAPY, BRAŃSK         07:3525 S 15:1425 S     SKRYBICZE 06:408 S 14:308 S     07:2225 F       SOKÓŁKA przez CZARNA BIAŁOSTOCKA, JANÓW         05:0725 U 06:0725 U 06:1025 FV 06:4525 CU SOKÓŁKA przez CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR. 06:207 FV 08:007 U 09:507 11:007 F 07:0525 FH 07:2225 F 08:0725 F 08:5525 V   11:307 U 12:007 A 12:157 FV 13:107 U 11:3725 A 12:0525 FV 13:0725 U 13:4725 F   15:407 F 16:107 L 17:007 17:207 FV 14:4725 15:4725 F 17:0025 FV     18:007 BU 18:207 U 19:207 CU 20:007 CU           20:407 U 21:307 Fm             SOKÓŁKA przez CZARNA BIAŁOSTOCKA ZOR., LIPINA K.SOKÓŁKI 14:307 BU       06:0025 A 07:2025 U     SOKÓŁKA przez KORYCIN, JANÓW 15:4519 U       10:3125 U       SOKÓŁKA przez SUPRAŚL, SZUDZIAŁOWO 13:205 U       06:0825 U 07:3825 U 09:1825 U 11:5825 SOKÓŁKA przez SUPRAŚL, WIERZCHLESIE 07:505 A 10:005 U 14:005 U 15:505 15:1825 U 16:3825 19:0325 CU     19:105       06:0025 L 09:2525 CU 18:0025 +U   STARE DOLISTOWO przez KNYSZYN 15:0014 +U 15:2014 CL 18:4014 U   07:3525 L       STARE DOLISTOWO przez KNYSZYN, MOŃKI, GONIĄDZ         07:3125 1U       STARE MASIEWO przez ZABŁUDÓW, HAJNÓWKA 15:5025 5U       06:2025 F 07:2525 F 19:3525 S   STRABLA przez BRONCZANY, JUCHNOWIEC KOŚCIELNY                 STRABLA przez JUCHNOWIEC KOŚCIELNY 04:1514 F 05:1514 F 17:3014 S   07:2825 S 09:2225 +U     STUDZIANKI II przez WASILKÓW 06:204 S 08:104 +U     05:3325 L 06:2825 F 07:2825 L 08:0625 S STUDZIANKI przez WASILKÓW 04:204 L 05:104 F 06:204 L 10:004 BU 09:3525 S 11:1325 BU 12:4825 A 13:1325 +   11:304 A 12:004 + 12:304 A 14:004 S 13:4325 A 15:1325 S 15:4325 L 16:4325 U   14:304 L 15:304 U 16:004 S 17:004 U 17:1325 S 18:1325 U 20:4325 Fn 22:2325 Un   19:304 Fn 21:104 Un 22:104 Fn   23:2325 Fn                 08:5125 F 09:4025 6 09:4725 + 12:4825 +U STUDZIANKI ZAPIECZEK przez WASILKÓW 07:354 F 08:204 C 11:304 U+ 13:304 U 14:5025 U 19:4025 Un       18:204 Un       19:5125 CU       SUCHOWOLA przez CZARNA BIAŁOSTOCKA D.K.         09:2525 F       SUCHOWOLA przez KNYSZYN, DOLISTOWO 15:2020 F       06:5325 BL 14:4825 F 17:0825 BL   SUCHOWOLA przez KORYCIN 09:5019 BL 11:3019 F 15:5019 F 19:0019 BL 06:4025 F 07:1025 U 08:4025 A 08:5025 S SUPRAŚL 05:205 F 05:505 U 07:205 U 07:305 S 10:2025 U 11:2025 U+ 13:2025 U 13:5025 L   09:005 A 11:005 +U 12:005 L 12:305 L 14:2025 S 15:5025 S 16:2025 F 17:5025 S   13:005 S 14:305 S 15:005 F 16:305 F 18:4025 F 19:2025 F 21:4025 Um 23:1525 Fm   17:205 F 18:005 F 20:305 Um 22:105 Fm 08:4025 S 08:5025 +U 12:3025 +U 15:3025 S SUPRAŚL przez CIASNE 07:054 S 09:004 +U 10:004 +U 14:004 S 07:2725 LP 08:5725 LP 09:2225 L 10:4725 UP SUWAŁKI przez KORYCIN, SUCHOWOLA, AUGUSTÓW 07:0019 UP 10:2019 LP 13:0019 UP 13:3019 L 13:2025 UP 17:2225 N 19:2725 LnP 21:3525 Un   14:4019 LP 15:3019 UnP 18:1019 NP 20:1519 LnP 18:0225 U       SZACIŁY przez SUPRAŚL, KRYNKI         11:5525 U 15:1025     SZACIŁY przez SUPRAŚL, SZUDZIAŁOWO, KRYNKI 07:505 +U 08:005 A 11:205 14:205 U 22:3025 UP       SZCZECIN UL.KOLUMBA przez OSTROŁĘKA, PŁOCK, PIŁA 08:3012 UP       08:4625 U       ŚLEDZIANÓW przez ŁAPY, DROHICZYN 15:1010 U       07:3525 L 10:1025 F 17:1025 F 22:1525 Fm TUROŚŃ DOLNA przez POMIGACZE 06:208 L 08:508 F 15:508 F 21:008 Fm 09:0025 FG 10:0025 +L 11:4525 U 14:4525 U TYKOCIN przez SANNIKI 08:0013 +SL 10:0013 U 12:5013 L 15:2013 S 16:0525 F                 06:1325 F 09:2325 F 10:5025 FG 16:2325 N TYKOCIN przez JEŻEWO STARE 05:2013 F 07:4013 BL 11:0013 F 12:2013 F 19:2025 N                 05:4425 F 07:2025 U 08:3025 L 13:0525 TYKOCIN przez JEŻEWO STARE, SIERKI WIEŚ 06:3013 F 11:0013 C 14:2013 N 15:3013 L 15:4025 F 17:1425 S       17:0013 N 18:3013 U     05:0525 F 06:1025 L 06:5925 FG# 07:2225 U# TYKOCIN przez ZŁOTORIA WIEŚ 05:2513 FG 06:0013 S 07:0013 A 07:3013 FG 07:3525 S# 09:4225 S# 09:5725 L 11:1025 L   08:1013 BL 09:0513 FG 09:3013 L 12:0013 FG# 13:3425 FG# 14:5025 15:3225 S# 16:0025 L   13:1013 # 13:5013 S# 14:3013 F 15:0013 FG# 16:3725 FG 17:2025 U 18:3725 FG 20:5025 Un   15:4013 U# 16:3013 F# 17:1013 FG# 17:4013 U# <             19:3013 U 21:2013 Un   18:4425 N       WARSZAWA, DW. STADION D.A. przez SIEMIATYCZE, ŁOSICE, SIEDLCE 07:1518 N       10:4525 LP       WARSZAWA, DW. STADION D.A. przez ZAMBRÓW, OSTRÓW MAZOWIECKA, D.A.         14:0525 UP 22:0525 UP     WARSZAWA-CENTR. UL. JANA PAWŁA przez ZAMBRÓW,OSTRÓW MAZOWIECKA, D.A. 05:2011 UP 13:1011 UP     10:2025 LP       WĘGORZEWO przez EŁK, GIŻYCKO 15:1020 LP       07:3225 CU 07:3525 F 09:3425 A 15:5525 U WOJSZKI SKRZ. przez RZEPNIKI 05:5011 U 07:5011 A 14:2011 S 14:2011 HCU 20:0525 F         18:3011 F       19:2525 UłP       WROCŁAW przez WARSZAWA, DW. ZACH. D.A. CZĘSTOCHOWA, OPOLE 06:5011 UjP               WYSOKIE MAZOWIECKIE przez BOKINY, JEŃKI, KUROWO, KOBYLIN, BORZYMY I 14:5010 U       07:2025 L 09:1625 F 11:3325 U 14:2525 U WYSOKIE MAZOWIECKIE przez BOKINY,SOKOŁY 07:5010 L 10:0010 U 11:1010 F 12:5010 U             16:3010 Un     08:3125 U 10:4925 U     WYSOKIE MAZOWIECKIE przez JEŻEWO STARE, KOBYLIN, BORZYMY I 12:0011 F 14:1511 U     13:2525 C 13:3325 F 17:0025   ZABIELE WIEŚ przez KNYSZYN, STARE DOLISTOWO 10:0020 13:4020     05:2525 F 06:4025 FH 09:5525 L 15:4525 F ZABŁUDÓW 04:302 L 05:252 FH 14:202 F 19:452 U 21:0525 U         22:202 Un       05:5725 L 07:1225 U 08:5725 14:5725 S ZABŁUDÓW przez RAFAŁÓWKA 04:053 F 05:453 U 07:253 13:253 S 15:4725 17:3725 F 18:3725 F 19:4725   14:153 16:053 F 17:053 F 18:153 20:4225 F 21:5525 Un 23:3425 Un     19:153 F 20:303 Un     11:1025 U 13:1025 U 17:0025 F 18:0025 CU ZABŁUDÓW przez ZAJEZIERCE 09:153 U 11:153 U 15:053 F 16:053 CU 07:2825 S 16:3025 S     ZACZERLANY przez BARSZCZEWO 06:301 S 15:301 S     07:1325 S       ZAJEZIERCE 06:003 S       12:0725 F       ZALESZANY przez ZABŁUDÓW                 ZAMBRÓW przez BOKINY,SOKOŁY,WYSOKIE MAZOWIECKIE D.A. 18:4010 Un       07:2425 L 08:2125 L 09:3925 U 12:3125 U ZAMBRÓW przez MĘŻENIN 08:2011 L 10:4011 U 12:3011 L 14:3011 L 15:2425 CU 15:5925 F 17:5425 U 19:2425 nCU5C   15:1011 U 18:0011 U 20:0011 nCU5   14:5325 UPla       ZAMOŚĆ przez HAJNÓWKA, SIEMIATYCZE, BIAŁA, PODLASKA, WŁODAWA, CHEŁM, KRASNYSTAW 09:5016 UPla       08:4025 F#       ZAWADY przez ZŁOTORIA WIEŚ, TYKOCIN, KIERMUSY 06:2513 F       08:2025 F       ZDROJE przez CZARNA BIAŁOSTOCKA, JEZIERZYSK 06:007 F 16:507 F    

# - Kurs do ronda przy hotelu "Gołębiewski" @ - kursuje ulicą Antoniukowską + - Kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
1 - Kursuje w poniedziałki
4 - Kursuje w czwartki
5 - Kursuje w piątki
6 - Kursuje w soboty
7 - Kursuje w niedziele
a - Kursuje codziennie do 30 września, po tym terminie w dni 5,6,7,1,+
A - Nie kursuje w niedziele i święta
B - Kursuje codziennie oprócz sobót
C - Kursuje w soboty, niedziele i święta
CU - Kursuje w soboty, niedziele i święta z wyjątkiem 1 dnia Św. Bożego Narodzenia i Wielkanocy, Nowego Roku D - Nie kursuje w Wigilię, 1 i 2 dzień Św. Bożego Narodzenia, 31.XII, Nowy Rok, Wielką Sob, 1 i 2 Św. Wielkanocnych
F - Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - Nie kursuje w wakacje i ferie szkolne
H - Kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
i - Kursuje codziennie oprócz poniedziałku
j - Nie kursuje 31 grudnia
k - Kursuje do 26.09 w dni 4, 5, 6/7 - po tym okresie nie kursuje
K - Kursuje w niedziele lub święta poprzedzające dni nauki szkolnej
L - Nie kursuje 1 i 2 dzień Św. Bożego Narodzenia, Nowy Rok, 1 i 2 dzień Św. Wielkanocnych
I - W okresie wakacji kursuje przez Ośr. Jezioro Białe
ł - Nie kursuje 2 stycznia
m - Nie kursuje w Wigilię i 31 grudnia
N - Nie kursuje 1 dzień Św. Bożego Narodzenia i 1 dzień Św. Wielkanocnych
n - Nie kursuje 24 i 31 grudnia i Wielką Sobotę
P - Kurs pośpieszny
r - Kursuje do 26.09 w dni 5, 6, 7/1 - po tym okresie nie kursuje
S - Kursuje w dni nauki szkolnej
t - Kursuje codziennie oprócz piątku
U - Nie kursuje 1 dzień Św. Bożego Narodzenia, Nowy Rok, 1 dzień Św. Wielkanocnych
V - Kurs przyspieszony

Góra



Powrót |  Niezbędne telefony |  Strefa parkowania |  Administracja |
Komunikacja miejska |  Komunikacja PKS |  Komunikacja kolejowa |
|  Strona główna |  Mapa serwisu |  Poczta do nas |
Spojrzenie na miasto |  Wladze miasta |  Gospodarka |  Kultura |
Życie miasta |  Kierunki rozwoju |  Biuletyn Urzędu | ą Informator lokalny |